При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте перенос даних під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 30.06.2024 🎁

Робота з абонементами в Voopty

11 Жовтня 2023
2 minutes
Back

Минулого разу згадували з вами про кабінети викладачів, тепер поговоримо, про кабінети клієнтів та виставлення абонементів. Для чого абонементи в срм? Якщо клієнт сплачує суму наперед за певну кількість занять і необхідно відслідкувати дату початку і закінчення, кількість уроків, що залишилися, система це робить автоматично за вас. Зручно? Звичайно, більше жодних паперових обліків і плутанини.

Отже, як налаштувати абонемент:

  1. Переходимо в меню “Налаштування цін та абонементів” – “Шаблони абонементів”. 
  2. Далі створюємо новий шаблон та даємо йому назву, вказуємо всі необхідні параметри: опис, опція “Freestyle” (означає, що при продажу можна вносити корективи в абонемент), вартість, кількість відвідувань в абонементі, строк придатності,тип уроку
  3. Налаштувати опції “Перетин абонементів” та “Можуть використовувати кілька клієнтів” (дає можливість продавати абонемент декільком учням одночасно)
  4. Зберегти абонемент

Таким чином можна налаштувати всі створені шаблони абонементів. Також в срм Вупті можна відновити абонементи, що закінчилися та згоріли. Як це зробити:

  1. Знайти всі абонементи, що згоріли. Для цього потрібно зайти в “Звіт по абонементах”.
  2. Задати період карантину За змовчуванням звіт показує діючі абонементи, на поточний день. Потрібно змінити період, щоб він починався датою початку карантину і натиснути кнопку “Оновити”.
  3. Тепер ви можете побачити абонементи, що згоріли (вони відображаються перекресленими і напівпрозорими, тому що не дійсні на момент поточної дати). Тепер можна поглянути на самі абонементи

Наприклад, у клієнта згорів абонемент Standart, який розпочався 16 березня, одне заняття було використане (відображається червоним) і 7 не використано (відображається зеленим).

  1. Відновлюємо (Продовжуємо) абонемент. Натисніть на Ім’я клієнта у Звіті. Ця дія відкриє нову вкладку з деталями абонементу. На деталях можна подивитися на те, які саме і коли відвідував заняття клієнт
  2. Щоб відновити абонемент, потрібно продовжити термін дії. Для цього потрібно натиснути на 3 вертикальні точки у правому верхньому кутку, і вибрати “Змінити”.
  3. Ви потрапите на форму редагування цього абонементу. Тепер є можливість продовжити термін його дії і додати бонусні відвідування для утримання клієнта

Після натискання кнопки “Продовжити” абонемент збережеться.Якщо оновити Звіт з Абонементів, то вся інформація оновиться. Тепер можна переходити до наступних клієнтів.