При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте налаштування системи під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 29.02.2024 🎁

Функції

Розклад

Ведіть зручний календар відвідувань. Фільтруйте його за тижнями, днями, співробітниками, філіями. Відвідування можна редагувати, переносити чи скасовувати в один клік.

Ліди

CRM-cистема для відділу продажів для відслідковування статусу лідів. Менеджер не загубить жодного клієнта.

Співробітники

Заводьте в систему співробітників, додаючи необхідну для вас інформацію, налаштовуйте права доступа. Реєструйте особистий кабінет співробітнику відповідно до його ролі в компанії.

Клієнти

Заводьте в систему нових клієнтів, де ви можете підв’язати їх під філію та обрати відповідального співробітника, прив’язатися абонемент. Групуйте залежно від статусу. Надавайте доступ до особистого кабінету.

Філії

Функція допомагає вести особисті календарі та всі обліки по конкретним філіям. Тепер відстежувати кожен відділ буд значно легше.

Адаптив

Зручний адаптив під мобільний телефон, планшет та ПК дозоляє контролювати всі процеси з будь-якого пристрою та місцеперебування.

Фінанси

Контролюйте прибутки та витрати бізнесу, тип оплат, не виходячи з CRM. Прорахунок заробітної сплати співробітникам, витрати, чистий дохід за обраний період.

Статистика

Комплексна статистика за відвідуваннями, клієнтам у різні проміжки часу та по різним напрямках. Звіти по платежах, боргам та абонементам.

Абонементи

Налаштовуйте послуги, типи оплат та вартість індивідуально під ваш бізнес. Підв'язуйте абонементи до клієнтів.

Спробуйте
Voopty CRM в роботі

Наша служба підтримки допоможе налаштувати CRM під ваш бізнес.    Натискаючи на цю кнопку, ви погоджуєтеся
    з нашою політикою конфіденційності.