При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте перенос даних під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 30.06.2024 🎁

Залишайтеся на зв’язку в дорозі: Voopty для шкіл та репетиторів

21 Серпня 2023
2 minutes
Back

Простота у всіх сферах роботи з CRM системою незаперечна. Її просто освоїти, до неї легко отримати доступ із будь-якої точки світу, вона не вимагає тривалого періоду адаптації.

Voopty спеціально розроблений для вчителів та репетиторів онлайн шкіл. З вупті можна полегшити організацію навчального процесу та покращити комунікацію між всіма учасниками освітнього процесу. Більше того, є можливість завжди залишатися на зв’язку та керувати завданнями навіть під час перебування в дорозі.

Як срм Voopty полегшує життя

  1. Дистанційне керування. Пам’ятаєте, як раніше бізнес зберігав інформацію про клієнтів? У телефонних книжках, таблицях Excel, щоденниках, картотеках. Усі ці носії могли загубитися, а систематизувати в них інформацію взагалі річ неможлива. Якщо доводиться керувати навчальним процесом дистанційно, з собою необхідно носити теки із записами.

У Вупті інформація про кожного клієнта занесена до загальної бази даних. Пошук по срм має бути швидким, а оновлення інформації простим. Усі робочі завдання, розклади також повинні зберігатися у зручному вигляді та в будь-який момент бути доступні та легко змінюватися. Щоб навіть в дорозі користувач міг вирішувати все в режимі реального часу. Саме такий функціонал реалізований в црм Вупті

  • Відсутні паперові операції. Срм система дозволяє відкинути ручний підхід і автоматизувати всі процеси. Це вирішує проблему з браком часу, оптимізовує час і ресурси на адміністрування
  • Мобільність та доступність. Однією з основних переваг Voopty є можливість працювати з срм з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. Це дозволяє репетиторам та вчителям залишатися на зв’язку навіть під час поїздок, відряджень чи інших обставин.
  • Фінансовий облік. В дорозі, з дому можна вести фінансову звітність, зручно аналізувати доходи та витрати, особливо якщо студенти вносять оплати окремо за кожне заняття
  • Коригувати навантаження. В срм системі можна проаналізувати, скільки годин працює вчитель, скільки у нього учнів. В црм Voopty легше та зручніше нарахувати зарплату онлайн репетиторам на part-time.

Для онлайн школи CRM система це ефективне рішення. Всі процеси як навчальні, так і будь-які інші фіксуються в єдиному інформаційному просторі, інакше хаосу не уникнути. Робота з Вупті включає:

  • Облік клієнтів та повну інформацію про взаємини з ними;
  • Розклад занять та інформацію щодо навчального процесу;
  • Особисті кабінети студентів та викладачів;
  • Можливість створювати завдання, бізнес-процеси та планувати роботу далеко від дому. Можна працювати з телефону навіть у таксі.