При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте налаштування системи під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 30.04.2024 🎁

Voopty-шпаргалка для репетиторів

21 Листопада 2023
2 minutes
Back

Насамперед необхідно отримати посилання-запрошення від адміністратора або власника студії. Перейдіть за цим посиланням та пройдіть стандартну процедуру реєстрації.

Після цього ви можете увійти до свого облікового запису з будь-якого пристрою на https://biz.voopty.com/. Після введення логіну та пароля ви потрапите на сторінку вибору філії.

Якщо ви ще не підписані на Telegram канал для співробітників VooptyEmployeeBot, система покаже вам вікно з посиланням на нього. Рекомендуємо підписатися – всі повідомлення про скасування та перенесення занять та інша важлива інформація надходитимуть туди.

Вгорі екрана ви побачите іконки – виклик меню, журнал відвідувань, клієнтська база та зміна мови.

Як відмічати клієнтів?

  1. Перейдіть до журналу відвідувань (іконка з календарем вгорі екрана)
  1. Зверніть увагу на фільтр. Найзручніше вибрати налаштування “Тільки мої уроки”. Користуючись навігацією по датах, знайдіть потрібний урок, натисніть по ньому один раз і натисніть кнопку “Урок відбувся”. Якщо кнопки “Урок відбувся” немає, значить урок вже був відмічений.

Також є можливість подивитися уроки на різний період часу: на день, тиждень або ж місяць. Для цього варто відрегулювати діапазон внизу в центрі екрану. За стандартом на екрані є фільтр зліва: ним можна користуватися, щоб побачити скасовані уроки (для цього варто поставити бігунок “Скасовані уроки”) або ж відфільтрувати за викладачем.

Як переглянути кабінет учня?

  1. Натиснути на урок, обрати профіль учня, перейти за ним
  1. На екрані з’явиться вся інформація про вашого учня: а саме посилання, особиста інформація і розклад
  1. Щоб перейти за посиланням, необхідно скопіювати ого і вставити в браузері

Кольори класів

  1. Уроки відразу відзначені напівпрозорим кольором – це означає, що це заняття ще не проведене. Щоб це змінити, варто натиснути кнопку “Урок відбувся”, тоді урок стане насиченого блакитного кольору (за дефолтом).
  2. Заняття можуть бути різного кольору, наприклад, синім стандартні заняття за розкладом, а зеленим додаткові або ж пробні уроки. Колір зазвичай означає статус уроку.

В срм ситемі Вупті є можливість подивитися всіх своїх учнів, для цього необхідно  перейти в розділ “Мої клієнти”. Надалі система відробазить активних клієнтів, з якими ви займаєтеся. У кожного клієнта є особистий кабінет, де можна переглянути інформацію про нього.