При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте налаштування системи під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 30.04.2024 🎁

Абонементи в срм Voopty: як додати

14 Грудня 2023
2 minutes
Back

Сьогодні розповімо, як налаштовувати ціни і додавати шаблони абонементів в срм системі Вупті.

  1. Спершу необхідно зайти в розділ Налаштування цін та абонементів. на екрані з’явиться сторінка Шаблони абонементів. Обираємо Новий шаблон.
  1. Вказуємо всі необхідні дані: назву, опис. Назва варіюється в залежності від кількості уроків в абонементі, наприклад, спочатку додаємо іспанську мову 8 занять, а наступний абонемент іспанська мова 16 занять. Інші предмети так само додаються окремо. Тобто кількість шаблонів у вашій організації і визначає кількість абонементів.
  1. Далі можна позначити абонемент як FreeStyle. Це означає, що при продажі абонемента конкретному клієнту є змога його коригувати під цю людину. Буде змогла змінити тривалість абонементу, кількість активних занять або ж вартість. Можна не обирати цю опцію, тоді коригувати абонемент змоги не буде. Для початку радимо використовувати цю функцію, особливо при заповненні системи з нуля, оскільки по клієнтах будуть залишки.
  1.  Вказуємо кількість відвідувань в абонементі, обираємо опцію Зі строком придатності чи без. Якщо вказати “З”, тоді обираємо кількість періодів (30 днів, тижнів або місяців)
  1. Обираємо опцію Дозволити перетин абонементів на випадок, якщо клієнт буде відвідувати 2 або більше абонементів одночасно.

Також є можливість додати опцію “Можуть використовувати декілька клієнтів”. Така графа додається зважаючи на політику конкретно вашої компанії. Наприклад, якщо на заняття можна ходити в рамках родини або компанії друзів, тоді абонемент можна придбати на кілька людей. тоді ж один абонемент буде розділено між декількома клієнтами. Цю опцію є можливість пропустити і не вказувати галочку поруч.

В графі Вартість необхідно сказати ціну абонемента за ту кількість занять, яка вказана в назві, наприклад, вартість за 8 занять. Ціну за урок система вираховує автоматично.

Наступна графа – Працює з типами уроків. Необхідно обрати, з якими типами занять працює конкретно цей абонемент. Якщо назва, наприклад, іспанська для дорослих на 8 занять, тоді обираємо тип уроку, який за своєю логікою відповідає цьому абонементу. Тепер коли учень виходить саме цей тип урок, наприклад, іспанська для дорослих, у нього з цього абонементу спишеться заняття. 

Останнє залишилося – зберегти абонемент. Для цього натискаємо кнопку зліва внизу – Зберегти. Тепер в системі з’явився новий абонемент. Таким чином можна додавати всі можливі абонементи, які уже є в вашій компанії.