При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте перенос даних під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 30.06.2024 🎁
Hands-Holding-iPad-Tablet-Device-Mockup-vol2-1

CRM-система Voopty для школи: як планувати без папірців та Excel

23 Серпня 2023
2 minutes
Back

Ми звикли, що срм система використовується в продажах або ж електронній комерції. Але насправді у crm ширший діапазон можливостей: црм є корисним інструментом в навчальному процесі. Йдеться не просто про ведення клієнтської бази і полегшену комунікацію – користуючись Вупті можна повністю забути про паперовий облік. Чи це не диво для онлайн-шкіл та репетиторів?

Що таке срм система і навіщо вона школі?

Все просто. Црм потрібна, якщо ви шукаєте альтернативу складним базам даних, безлічі паперів або електронних таблиць. Срм це інструмент, який дозволяє систематизувати інформацію про користувачів освітньої платформи. Ви можете керувати нею, відстежувати результати та складати плани розвитку. Раніше все потрібне зберігалося в зошитах або великих теках, потім були електронні таблиці. Занадто застарілі та неефективні методи. CRM система для шкіл це зручна альтернатива, ви швидше і якісніше можете вести облік клієнтів і проводити будь-які маніпуляції з плануванням, систематизацією і тд.

Як срм система вупті полегшить роботу?

Voopty працює індивідуально під кожного клієнта. Уявімо, що у вас онлайн школа репетиторів. Зрозуміло, що йдеться про велику кількість клієнтів і викладачів. Ви, звичайно, можете керувати життєвим циклом клієнта вручну: реєструвати номер, заносити в Excel, але завжди є ризик загубити. В црм системі такого не станеться.

  • Вам буде легше організувати роботу викладачів. Всі проблеми із тим, що ви випадково віддали учня не тому репетитору по математиці зникнуть. В срм можна коректно розподіляти учнів по викладачам, дивитися навантаження, правильно складати графіки роботи.
  • Вупті полегшить ведення звітності. Ви зможете легко заносити всі дані і бачити оновлення в режимі реального часу.
  • Прозорі фінанси. CRM система для онлайн-школи збирає звіти про роботу, складає фінансові графіки, показує ефективність співробітників. Фінансове становище стає прозорим та зрозумілим.
  • Ви будете витрачати втричі менше часу. Уявіть можливість ведення звітності без помилок. Срм може це організувати. Головне завдання школи – коректно розподілити час та обов’язки.
  • Клієнтська база. Всі дані про клієнтів зібрані в одному місці, що має високий ступінь захисту.

Жодної плутанини з розкладом

Інтерфейс crm Voopty для мовних шкіл, фітнес-центрів, музичних шкіл, інших сфер послуг дозволяє організувати розклад уроків та занять, щоб вашим колегам було комфортніше контролювати свій графік.

Команда Вупті розробила календар, в який можна вносити додаткові заняття або постійний розклад на тиждень, місяць чи рік. Також в срм системі є можливість додавати заняття безпосередньо в карті клієнта.  Завдяки такій організації вдається мінімізувати помилки та накладки – жодних накладених занять або паралельних уроків одного і того ж учня.

Отже, 3 поінти:

CRM система для онлайн школи допоможе пришвидшити навчальний процес, підвищити доходи та утримати постійних користувачів. Більше жодних божевільних дедлайнів, простоїв виробництва і безглуздих витрат людських та фінансових ресурсів.