При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте перенос даних під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 30.06.2024 🎁

Імпорт клієнтів в один клік з Voopty

18 Грудня 2023
3 minutes
Back

Раніше ми розповідали, як додавати клієнтів в срм систему Вупті. Трішки нагадаємо.

  1. Спочатку необхідно зайти в розділ “Мої клієнти”
  2. Справа внизу натиснути кнопку “Додати клієнта”
  3. Надалі варто доповнити профіль клієнта всіма необхідними даними: ПІБ, аватар за необхідності, номер телефону, електронні пошта, нотатка. Також зазначити викладача і філію, в яку його варто додати.

Все – клієнта додано в систему.

Але що робити, якщо необхідно додати всіх клієнтів відразу і не заносити кожного окремо? Тоді в розділі “Мої клієнти” натискаємо на кнопку “Імпорт” в правому нижньому кутку. Надалі потрібно ввести посилання на Exel- таблицю, яка розміщується, наприклад, на Google Drive. Натискаємо Імпортувати а надалі підв’язуємо ПІБ, номер телефону і електронну пошту. 

Також є можливість додати тег або ж нотатку. Натискаємо надалі Завантажити клієнтів – Імпортувати клієнтів. Після оновлення сторінки клієнтів додано в срм систему Voopty. 

До речі все це можна зробити з мобільного телефону. Трішки розповімо як працює адаптив з мобільних пристроїв. 

Срм система Вупті для мобільного телефону працює так само досконало, як для ПК. Відразу можна переглядати розклад на тиждень, день або місяць, послуговуючись тим же меню. Щоб переглянути різним чином, натискаємо на “пірамідку” в лівому кутку і обираємо необхідний фільтр: викладача, класну кімнату, скасовані уроки, кольори кімнат. Для викладачів є окремий фільтр “Тільки мої уроки”, щоб бачити, безпосередньо, їх розклад.

  • снятНа мобільному пристрої ви відразу бачите верхню панель з необхідними розділами. З допомогою неї можна перейти на сторінку розкладу, подивитися сповіщення, змінити мову або ж перейти на власну сторінку в срм системі. 
  • снятВ самому розкладі можна змінювати дату та час занять, скасовувати і додавати уроки, тобто заняття може пройти всі фази редагування навіть з телефону. Не обов’язково користуватися срм системою з ноутбуку.
  • снятЩоб затвердити зміну уроку в розкладі, варто лише ввести всі необхідні дані і натиснути кнопку Змінити. Тоді після оновлення розкладу всі зміни будуть відображені на головному екрані розкладу.
  • снятЄ можливість переглядати з телефону розділ Мої клієнти. Все знаходиться в одному місці – легко і зрозуміло. Так само можна додавати і видаляти клієнтів, а також вводити чи редагувати необхідні дані. 
  • снятНа сторінці клієнта можемо переглядати актуальний розклад, додавати заняття і змінювати особисту інформацію. Щоб затвердити зміни, натискаємо кнопку Зберегти і все.

Щоб додати срм систему Вупті на робочий стіл вашого телефону, натискаємо на кнопку імпорту внизу екрану, а потім Додати на робочий екран. Тепер поміж інших додатків можна знайти на екрані телефону срм Voopty, куди можна завжди мати швидкий доступ.