При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте налаштування системи під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 31.05.2024 🎁

Як створити шаблони абонементів.

Back
 1. Переходимо в розділ “Налаштування цін та абонементів”
 2. Зверху обираємо напрямок “Шаблони абонементів”
 3. Справа знизу “+ Новий шаблон”
 4. З’являється нове вікно. Заповнюємо такі поля як:
 • Назва (наприклад, “Англійська мова індив. дорослі 8 занять”
 • Опис (опис може повністю дублювати назву”
 • Обираємо чи Free Style чи ні має бути абонемент. Якщо так, то біля напису Free Style ставимо галочку. Якщо ні, то просто не ставимо та ідемо далі. 
 • Вказуємо к-сть відвідувань, які входять саме в цей абонемент просто цифрою (наприклад “8”).
 • Обираємо чи матиме абонемент строк придатності чи ні. Якщо так, то вказуємо скільки періодів. Період – це день, тиждень чи місяць. Якщо строку придатності абонемент не має, то тоді ставимо галочку біля “Без строку придатності”.
 • “Дозволити перетин абонементів” – краще обрати і поставити галочку біля даного напису. Це означає, що у клієнта може бути одночасно декілька абонементів. Наприклад, учень займається декількома предметами/напрямками одночасно та має декілька абонементів чи сплатив наперед за два абонементи чи більше.
 • “Можуть використовувати декілька клієнтів” – якщо у вас буває, що деякі учні (наприклад, в рамках родини) сплачують один абонемент на двох, то тут краще поставити галочку.
 • “Ціна”. Тут слід вказати вартість за всі заняття в рамках абонементу. (Якщо ви вказали, що абонемент цей на 8 занять, то вартість слід вказати за 8 занять тут)
 • “Приватний(не показувати на моїй публічній сторінці)” – якщо у вас є опублікований лендінг та ви хочете, щоб на вашому лендінгу не були вказані вартості за ваші абонементи, то тут краще поставити галочку. Якщо ви не плануєте публікувати лендінг від Voopty, це поле можете просто пропустити.
 • “Працює з типами уроків” – важливе поле. Вкажіть, з якими типами уроків працює цей абонемент. (Типи уроків ви мали створити на самому початку роботи з системою. Проте, якщо ви їх не створили наразі, то можна просто зберегти абонемент як є, додати типи уроків та потім повернутися до абонемента та додати ще і типи уроків зараз). Тобто, якщо це абонемент з англійської мови на індивідуальні заняття для дітей, то тип уроку має бути щось схоже на “англійська мова індивідуально діти” і тд.
 1. Після заповнення всіх полів внизу справа є помаранчева кнопка “Зберегти”, на яку слід натиснути, щоб зберегти налаштування по даному абонементу
 2. Аналогічно можна налаштувати всі шаблони абонементів, які існують в компанії. 

Відео урок: