При сплаті наперед за 3 місяці, отримайте налаштування системи під ключ у подарунок. Строк дії акції - до 30.04.2024 🎁

Групи і парні заняття в Voopty Portal

27 Листопада 2023
2 minutes
Back

Сьогодні розповімо вам, як створювати групові та парні заняття. Уявімо, що є створена група, де займається кілька людей або ж парне заняття. 

Як це відобразити в системі:

1. Переходимо і розділ Клієнти і шукаємо учасників групи

2. Вигадуємо тег, який згрупує всіх учасників групи і ставимо його в графі Тег в особистій інформації клієнта (наприклад, Група1, вводимо тег, натискаємо Додати тег)

3. Робимо те саме в особистій інформації про кожного учасника групи – тепер кожен учасник згрупований одним тегом

4. Переходимо в розділ Курси та групи, створюємо новий курс кнопкою “Додати курс”

5. Вводимо всі дані групи: назву, тип уроку. опис, прив’язуємо викладача до групи, коригуємо тривалість, а також є можливість обмежити курс по датах

6. Надалі обираємо тег групи, вказуємо “Група, об’єднана тегом”, обираємо тег і відразу підв’язуються клієнти, зберігаємо курс

  • На сторінці групи є можливість поставити розклад кнопкою “Додати урок”, встановлюємо необхідні дні та години, вказуємо, з якого числа і все – курс готовий, в розкладі уже все відображається. Всю інформацію можна редагувати тим же способом: заходити на курс, натискати додати урок або ж змінювати наявний розклад.
  • Коли викладач відмічає проведений урок, на сторінці з’являється перелік учасників групи, репетитор може, в свою чергу, відмітити, хто прийшов на урок, а кого не було. для цього варто натиснути кнопку “Прогул”, а далі обрати списання штрафу або ж не списання залежно від причини.
  • Також варто звертати увагу на колір, яким виділені учні. Жовтий означає, що учень не сплатив абонемент або ж адміністратор чи менеджер не встигли внести оплату на сторінці. Якщо колір виділення зеленим – абонемент сплачений.

Як оглядати аналітику групових занять:

  1. Переходимо в розділ “шкільний журнал Beta”
  2. Обираємо конкретну групу та необхідний проміжок часу для аналітики
  3. Система надає таблицю, в якій продемонстровано всі заняття, що відбулися або ж скасувалися, а також учасників групи, які їх відвідали або ні. В кінці таблиці є дані про те, які учні найчастіше прогулювали, а які відвідували заняття

Після кожного проведеного заняття у викладача є можливість залишати нотатки з деталями щодо уроку.Усі нотатки відображаються в загальній аналітиці. В разі одноразової заміни, інший викладач може побачити прогрес, останні теми і специфіку уроку.

Якщо у вас з’являються запитання, пишіть нам у службу підтримки срм Вупті, ми завжди на зв’язку!